Katalogas

Biuro baldai

Biuro baldai – viena pagrindinių UAB „Mirasta“ baldų gamybos veiklos krypčių. Tobulėjant baldų gamybos technologijoms ir medžiagoms, ypatingai svarbu atsižvelgti į baldų patogumą, ergonomiką, baldų sukuriamą interjero jaukumą. Patogūs biuro baldai – svarbi aplinkybė, įtakojanti dirbančiųjų darbo našumą.

Patogūs ir funkcionalūs biuro baldai, patogus baldų išdėstymas, kai visi reikmenys, priemonės, biuro technika yra po ranka ir netenka gaišti brangaus darbo laiko beprasmiam vaikščiojimui, neblaškantis dėmesio interjeras, - tai sprendimas, kad kiekvienas darbuotojas jaustųsi „kaip savo namuose“ ir galėtų susikaupti ir pilnai koncentruotis į atliekamo darbo rezultatus.

Kai darbo stalas su lentynų sistema tarsi apgaubia dirbantįjį, - viskas visada būna „po ranka“

Kai darbo stalas su lentynų sistema tarsi apgaubia dirbantįjį, - viskas visada būna „po ranka“.

Šiuolaikiniai funkcionalūs, originalūs biuro baldų sprendimai – tikra ofisų bei darbo kambarių interjero atgaiva

Šiuolaikiniai funkcionalūs, originalūs biuro baldų sprendimai – tikra ofisų bei darbo kambarių interjero atgaiva.

Nors šiuo metu serijinių biuro baldų pasiūla didelė, tačiau UAB „Mirasta“ gaminami baldai skirti būtent Jums, - Jūsų ofisui arba būsto darbo kambariui, pritaikyti konkrečiam vartotojui. Patalpos dydis ir jos natūralus apšvietimas, įmonės veiklos pobūdis, konkretaus specialisto atliekamas darbas sąlygoja ir biuro baldams keliamus reikalavimus. Todėl biuro baldai, pagaminti pagal individualų projektą, - puikus sprendimas.

Biuro baldus gaminame iš kokybiškos laminuotos baldų plokštės, naudojame patikimas, tvirtas metalines konstrukcijas, šiuolaikinę furnitūrą, pasiūlome gausų medienos atspalvių bei raštų asortimentą.

Šiuolaikinio ofiso jaukus ir lengvas biuro baldų komplektas

Šiuolaikinio ofiso jaukus ir lengvas biuro baldų komplektas.

Biuro baldų komplektui lengvumo įspūdį palieka šviesus stiklinis stalas

Biuro baldų komplektui lengvumo įspūdį palieka šviesus stiklinis stalas.

Šiuolaikinis, funkcionalus biuro baldų komplektas tarsi nedaloma visuma

Šiuolaikinis, funkcionalus biuro baldų komplektas tarsi nedaloma visuma.

Projektuodami įvertiname visus galimus poreikius. Patogūs stalčiai, lentynos dokumentams, vieta kompiuteriui, spausdintuvui, kopijavimo aparatui, faksui ar kitai reikalingai biuro technikai. Tai ergonomiška darbo aplinka, sudaranti sąlygas produktyviam darbui, padedanti susikaupti.

Neužmirštame ir buitinių poreikių – kabyklos, rūbų spintos, lentynos ar spintelės asmeniniams daiktams. Vieta darbui, teikiančiam malonumą, – toks mūsų biuro baldų projektuotojų ir gamintojų tikslas, toks jų darbo rezultatas. UAB „Mirasta“ gaminami biuro baldai – kiekvienai įmonei.