Katalogas

Drabužinės

Drabužinės interjere su stumdomomis durimis

Drabužinė – tai galimybė patogiai ir tvarkingai sukabinti arba išdėstyti didesnį visos šeimos drabužių kiekį. Erdvias šiuolaikines drabužines su stumdomomis, arba slankiosiomis, durimis galima sumontuoti vietoje įprastinių spintų. Projektuojame ir gaminame modernaus dizaino drabužines iš puikios kokybės laminuotos baldų plokštės, naudodami patikimas slankiąsias sistemas.

Šiuolaikinė drabužinė su slankiosiomis durimis – racionalus patalpos erdvės panaudojimas. Lengva konstrukcija leidžia sumontuoti drabužines ir vietoje patalpas skiriančios sienelės – tai funkcionalus, patogus ir greitai įgyvendinamas architektūrinis būsto interjero sprendimas.

Uždarų erdvių drabužinės

Drabužinės dydis priklauso nuo būsto gyventojų poreikių ir galimybių. Jei šeima didelė, drabužiams ir avalynei reikalinga talpi drabužinė.

Drabužinės su estetiškomis slankiosiomis durimis atriboja atskiras būsto erdves

Drabužinės su estetiškomis slankiosiomis durimis atriboja atskiras būsto erdves.

Drabužinių, o ypač slankiųjų jų durų, dizainas įkomponuojamas tarsi neatsiejama interjero detalė

Drabužinių, o ypač slankiųjų jų durų, dizainas įkomponuojamas tarsi neatsiejama interjero detalė.

Didesnių erdvių drabužinėms skiriama atskira būsto patalpa, nuo bendros erdvės atribojama dažniausiai slankiosiomis durimis. Drabužinėms galima pritaikyti ir netaisyklingų formų būsto erdves.

Jei yra galimybė skirti drabužinei atskirą nedidelę patalpą, galima įsirengti talpią ir patogią drabužinę visai šeimai. Lentynos, kabyklos ir stalčiai drabužinėje projektuojami pagal konkrečius užsakovo poreikius. Dizainą deriname prie bendro būsto interjero stiliaus.

Drabužinės viduje pagal užsakovo poreikius galima įrengti ne tik patogias vietas kabinamiems arba sulankstomiems drabužiams ar lentynas avalynei, bet ir įvairias lentynas, pritaikytas rečiau naudojamiems, tvarkingai supakuotiems daiktams.