Katalogas

Komodos

Komodos – itin saviti, galima sakyti, universalaus pritaikymo visoms reikmėms baldai. Kažkada jos buvo labai įprastos, be komodos neišsiversdavo nė vieni namai.

Vėliau komodų populiarumas sumenko, jas bandyta pakeisti spintomis ir spintelėmis. Naujieji baldų variantai gal ir sutaupydavo truputį erdvės ankštuose butuose, tačiau atstoti komodų talpumo, patogumo ir funkcionalumo nepajėgė.

Šiandien komoda – tai pergalingai grįžęs į mūsų buitį baldas. Nauji formų ir funkcijų deriniai, šiuolaikinis dizainas ir medienos atspalvių įvairovė komodas grąžino į gyvenimą.

Erdvesniame name ar bute ir gausesnei šeimai komoda tiesiog būtina. Patalynės atsargos, nekasdien naudojami daiktai turi turėti savo vietą. Komodos patogumo nekompensuos joks kitas baldas. Lengvai slankiojantys talpūs stalčiai ar gilios lentynos sutalpins pačių įvairiausiųjų buities reikmenų atsargas.

Projektuojame ir gaminame įvairaus aukščio ir konstrukcijos komodas iš kokybiškų baldinių plokščių pagal individualius užsakymus. Komodų idėjų - formų, dydžių ir spalvų, - įvairovė praktiškai begalinė; komodas taikome pagal kiekvienos namo ar kito būsto patalpos paskirtį ir jos naudotojo poreikius bei individualų skonį.

Komodas gaminame pagal paties kliento individualų projektą ir pasirinktas spalvas bei medžio raštus arba, išklausę užsakovo poreikius, pasiūlo variantą mūsų dizaineriai.

TV staliukas - komoda, - labai puikus praktiškas pasirinkimas, racionaliai ir taupiai sprendžiantis patalpos panaudojimo plotą ir erdvę.