Katalogas

Lentynos

Pakabinamosios arba pastatomosios lentynos, o neretai ir abiejų variantų deriniai, – tai lengvas ir dekoratyvus interjero sprendimas. Tokios lentynos gali būti pritaikomos pačioms įvairiausioms funkcijoms, ir rezultatas priklausys tik nuo jūsų poreikių ir baldų dizainerio profesionalumo bei išradingumo.

Konkreti paskirtis ar tik dekoratyvumas, nelygumų ar komunikacijų, vamzdynų pridengimas, erdvės po laiptais, šlaitinių pastogių, nedidelių tambūrų panaudojimas – lentynomis galima dailiai ir naudingai išspręsti daugelį situacijų namo arba buto interjere.

Pakabinamosios lentynos

Lentynos – tarsi ir nesudėtingas baldas, vienas iš pačių paprasčiausių, tačiau gabūs baldų dizaineriai gali paversti jas tarsi meno kūriniais. Išradingai sukomponuotos lentynėlės – dekoratyvus, funkcionalus ir praktiškas interjero akcentas.

Įvairių atspalvių laminuota baldinė plokštė, plastikas, stiklas – galime pasiūlyti pačių įvairiausių medžiagų ir jų derinių įvairias lentynų konstrukcijas, - tvirtinamas prie sienos, pakabinamas, pastatomas, kombinuotas. Pakabinamas ir pastatomas lentynas gaminame pagal individualius užsakymus.

Pastatomosios lentynos

Pastatomosios lentynos arba pastatomų ir pakabinamų lentynų deriniai pagyvina vestibiulių, prieškambarių ir foje interjerą, užpildo apytuštę sienų erdvę. Tokios lentynos labai tinka vazoniniams kambariniams augalams, dekoratyviajai keramikai, knygoms, suvenyrams. Įvairių geometrinių formų lentynas išradingai galima panaudoti ir namų, ir ofisų interjere.

Pastatomosiomis lentynomis galima pakeisti vidines patalpų pertvaras arba derinti jas su pertvaromis, tikslingai ir funkcionaliai atskiriant būsto erdves.

Lentynas galima apjungti ir su kitokiais architektūriniais sprendimais, pavyzdžiui, sienelėmis. Priklausomai nuo lentynų paskirties, - ką jose laikysime, - atitinkamai suprojektuojame pagal kiekvieno užsakovo individualų skonį ir lentynų vidinių erdvių dydį bei kiekį.

Tinkamo dizaino ir stiliaus pastatomoji lentyna įsikomponuoja į interjerą ir tampa neatsiejama būsto patalpos dalimi.