Katalogas

Miegamojo baldai

Miegamojo baldai – tai baldai visaverčiam poilsiui. Miegamojo baldai neatsiejami nuo aplinkos, kurioje galima atsipalaiduoti, atgauti jėgas po kasdienio fizinio ir protinio krūvio.

Miegamojo baldai nėra tik patogi lova, nors būtent ji miegamajame yra tarsi „centrinė figūra“ ir viso interjero pagrindas. Miegamojo baldai – tai viskas, ko reikia Jūsų miegamajame: lovos, spintos slankiojančiomis arba varstomomis durimis, nedidelės spintelės, lentynėlės.

Miegamojo baldus projektuojame ir gaminame pagal užsakovo poreikius, juos tiksliai pritaikome konkrečiai patalpai ir būsto interjerui.

Slankiųjų durų šiuolaikinio dizaino drabužių spintos tapo neatsiejama miegamojo interjero dalimi

Slankiųjų durų šiuolaikinio dizaino drabužių spintos tapo neatsiejama miegamojo interjero dalimi.

Miegamojo lovoms keliami ypatingi reikalavimai – nuo jų kokybės priklauso ir jūsų stuburo būklė. Nepatogi lova – viena iš priežasčių, dėl kurios krenta darbingumas, nes žmonės ryte atsikelia nepailsėję. Lygus ir tvirtas pagrindas, ant kurio dedamas nepernelyg minkštas, kokybiškas, neišsigulintis „duobėmis“ čiužinys, yra svarbiausia geros miegamojo lovos dalis.

Miegamojo lovos

UAB „Mirasta“ gamina kietąsias lovų dalis, kurioms nesudėtinga pritaikyti bet kokio dydžio arba modelio kokybiškus šiuolaikinius čiužinius. Tačiau dar geriau užsakyti lovą pagal turimo čiužinio matmenis.

Prie kietosios miegamojo lovų dalies deriname ir kitus miegamojo interjero baldus

Prie kietosios miegamojo lovų dalies deriname ir kitus miegamojo interjero baldus.

Kietąją miegamojo lovų dalį gaminame pagal individualius kliento arba mūsų projektuotojų pasiūlytus brėžinius. Jeigu kliento parengto modelio matome tobulintinas vietas, visada pasiūlome patogesnius sprendimus.

Kietoji miegamojo lovų dalis gali būti pridengta audeklu, - taip sukurs jaukumo, šilumos įspūdį

Kietoji miegamojo lovų dalis gali būti pridengta audeklu, - taip sukurs jaukumo, šilumos įspūdį.

Kai kurių modelių lovas geriau gaminti jau žinant jų čiužinių tikslius matmenis

Kai kurių modelių lovas geriau gaminti jau žinant jų čiužinių tikslius matmenis.

Drabužių spintos

Varstomųjų durų drabužių spintos – nesenstantys ir visada reikalingi baldai. Tik nuo jūsų poreikių ir galimybių priklausys, kokios tos spintos bus.

Deriname su užsakovu varstomųjų durų matmenis, paviršių atspalvius, parenkame furnitūrą ir galutiniame rezultate pateikiame puikų ir dailų kokybišką gaminį – kliento pageidavimus visiškai atitinkančią varstomųjų durų drabužių spintą.

Varstomąsias drabužių spintas projektuojame ir gaminame patogias ir funkcionalias, t. y. numatome vietą ir lankstomiems, kabinamiems drabužiams bei kitiems konkretiems užsakovo poreikiams.

Slankiųjų durų spintos miegamajame – puikus ir patogus sprendimas, sutaupantis miegamojo kambario erdvę. Drabužiai, patalynė ir kiti reikmenys visuomet bus lengvai pasiekiami, o suderintos spalvos sukurs miegamajame tikrai jaukią aplinką.

Spintų apdailą galima pasirinkti iš plataus įvairių medienos rūšių ir atspalvių asortimento. Prideriname ir parenkame šiuolaikines patogias rankenėles. Galimi ir kitokie durų sprendimai: stiklas, veidrodis, aliuminio konstrukcijos.