Katalogas

Prieškambario baldai, batų dėžės

Prieškambaris be kabyklos ir batų dėžės būtų tik tuščia beprasmė patalpa. Kaip sukomponuoti viską, ko galėtų prireikti prieškambaryje, kad jis taptų jaukiu ir patogiu?

Kabykla ar viršutinių drabužių spinta, lentyna, batų dėžė, kombinuota spintelė su stalčiais ar komoda, veidrodis, vieta skėčiui – juk viską reikia numatyti, viskam rasti vietą ir išdėstyti taip, kad prieškambaris netaptų baldų sangrūda. Erdvė prieškambaryje labai svarbi, ypatingai rudenį ar žiemą, kai apsirengiame šilčiau, storesniais drabužiais.

Prieškambario baldai neturi mums kliūti, juose privalo užtekti vietos ir mūsų šeimos, ir svečių drabužiams, galvos apdangalams, avalynei, rankinėms ar lagaminams. Tokius prieškambario baldus suprojektuojame ir pagaminame pagal individualius užsakymus.

Pažintis su namu ar butu prasideda nuo prieškambario. Ką pamatys pirmąsyk įžengęs svečias prieškambaryje, to tikėsis ir kitose patalpose. Jei kitur nekviesite, – įspūdis apie jus liks būtent iš prieškambario, jo baldų, išplanavimo bei įrengimo.

Kabykla – svarbiausias ir tiesiog būtinas prieškambario baldas. Paltai, kailinukai, striukės, bliuzonai, apsiaustai – kurgi juos dėti grįžus į namus, juo labiau, jei lauke lyja ar sninga. Drėgnos aprangos juk nekabinsime į drabužių spintą.

Atviroje kabykloje išsiteks ir nuolat naudojami jūsų drabužiai, ir svečių apranga. Patogios ir funkcionalios kombinuotos kabyklos – atviros kabyklos, nedidelės drabužių spintos ir batų dėžės junginys su lentyna galvos apdangalams (kepurėms, skrybėlėms) ir laikikliu skėčiams. Galimi deriniai ir su maža spintele bei stalčiais.

Kas patogiau – uždara batų dėžė, spintelė, ar atviros batams skirtos lentynos? Spręskite patys, kas jums labiau priimtina ir reikalinga, kas geriau dera prie būsto interjero aplinkos ir kitų prieškambario baldų. Suprojektuoti, priderinti ir pagaminti galime viską.

Jei šeima nemaža – bus daugiau ir avalynės. Gal tuomet prieškambaryje labiau tiks didesnė batų dėžė su horizontalia lentyna ar lentynomis. Galima papildyti ją atskira sekcijėle pirštinėms, šone pritvirtinti skėčių laikiklį. Kiekvienam pagal poreikius ir norus.

Medienos atspalvius ir raštą deriname prie bendro buto stiliaus.