Katalogas

Slankiosios durys

Slankiosios, arba stumdomosios, durys –patogus bet kokio dydžio patalpos interjero sprendimas, sutaupantis jūsų namo ar buto erdvę.

Slankiąsias duris gaminame iš medžio, stiklo, plastiko, - pagal užsakomų durų paskirtį, patalpos interjero stilių, kiekvieno užsakovo individualius poreikius ir skonį. Visa tai Jums siūlo UAB „Mirasta“ patyrę slankiųjų durų projektuotojai ir gamintojai.

Slankiosios durys veidrodinio stiklo paviršiumi optiškai padidina būsto erdvę ir suteikia patalpai lengvumo, grakštumo įspūdį. Erdviškumo pojūtis ypač svarbus nedidelių butų arba kitų patalpų interjerui.

Slankiųjų durų privalumas – labai racionaliai panaudojamas patalpos plotas. Lengvai sustumiamoms durims nereikalinga tuščia rezervinė erdvė jų varstymui. Šiuolaikinės slankiosios, arba stumdomosios, durys yra dailios, patvarios, estetiškos ir ilgaamžės.

Stiklines slankiąsias  duris gaminame iš skaidraus, tonuoto ir matinio stiklo. Priklausomai nuo slankiųjų durų aplinkos, ant jų stiklo galima perkelti užsakovo pasirinktą arba mūsų dizainerių pasiūlytą nuotrauką ar piešinį. 

Slankiųjų, arba stumdomųjų, durų medžiagas ir jų derinius siūlome ir patariame pasirinkti pagal konkrečius poreikius, pritaikyti interjerui taip, kad slankiosios durys įsilietų jame kaip neatsiejama interjero detalė

Slankiosios durys gali būti montuojamos patalpose tarp atskirų erdvių. Be slankiųjų durų neįsivaizduojamos erdvios drabužinės, drabužių bei kitos įvairios paskirties spintos. Slankiosios, arba stumdomosios, durys populiarios ir šiuolaikiniuose ofisuose.

Šiuolaikinių namų terasose ar verandose montuojamos stiklinės slankiosios durys tarsi pratęsia supančio namą sodo bei kitų želdinių ribas iki patalpų vidaus, sujungia į visumą aplinkos žalumą ir namų jaukumą.

UAB „Mirasta“ siūlo įvairius techninius stumdomųjų, arba slankiųjų, durų sprendimus, kurių populiariausi:

Aptarę užsakovo patalpos išplanavimą ir būsimą ar esamą interjerą, mūsų dizaineriai pasiūlo konkrečiai situacijai priimtiniausią slankiųjų durų variantą.