Katalogas

Svetainė, gyvenamasis kambarys

Svetainės TV sienos baldai

Svetainė arba gyvenamasis kambarys šiandien beveik neįsivaizduojami be televizoriaus. Kadaise nedidelis televizorius, kukliai stovėjęs kamputyje ant spintelės ar stalelio, dabar išaugo, - neatpažįstamai ištobulėjo į „milžiniškus“ skystųjų kristalų ekranus, reikalaujančius jų dydžiui tinkamos erdvės ir pretenduojančius į svarbiausiąją svetainės vietą. Naujo modelio vis didėjančiųjų gabaritų televizoriams dažnai skiriama visa svetainės siena. Į tai tenka atsižvelgti interjero dizaineriams, baldų projektuotojams ir gamintojams.

Susiformavo naujas darinys, – TV siena, išsprendžiantis didžiulio ekrano, garso kolonėlių, įvairios aparatūros ir priedų, laikmenų išdėstymą. Tai itin aktualu erdvioms svetainėms – TV siena natūraliai įkomponuojama tarp kitų svetainės baldų, išlaikant būtiną TV žiūrėjimui atstumą. Nors TV siena įrengiama didesnių erdvių patalpose, tačiau TV sienos elementus siūlome funkcionalius, - dažniausiai tai įvairių geometrinių formų pakabinamos uždaros ar atviros lentynos, - dekoratyvus sienos akcentas, - ir jų atsvarai pagrindas – grakščios, elegantiškos TV komodos.

Kad TV siena su kitais svetainės baldais sudarytų vieningą visumą, tikslinga projektuoti ir gaminti viską kartu. TV sienos kompozicijas pasiūlo UAB „Mirasta“ projektuotojai arba gaminame pagal užsakovo projektą.

Svetainės sekcijos

Svetainės arba gyvenamojo kambario sekcijos, - skirtingai nei TV siena, - baldai įprasti ir žinomi dešimtmečiais. Tačiau sekcijos pastoviai kinta ir tobulėja, priklausomai nuo besikeičiančių gyvenimo sąlygų ir technologinio progreso. Tai liečia ne tik pačių baldų apdailą, medžiagas ir konstrukciją, bet ir jų dizainą.

Šiuolaikinėse sekcijose daugiau erdvės skiriama dideliems televizoriams. Populiarėja modulinės sekcijos ne tik iš atskirų pastatomų, bet ir į prie sienos tvirtinamų pakabinamų dalių.

Kad pilniau panaudoti patalpos galimybes, siūlome svetainės arba gyvenamojo kambario sekcijas gaminti pagal individualius paties užsakovo arba mūsų dizainerių pasiūlytus projektus.