Katalogas

Vaikų, jaunuolio baldai

Vaikų kambario interjeras, lovos

Vaikų kambarys – išskirtinė buto arba namo vieta, kurioje auga ir formuojasi būsimosios asmenybės. Žaismingumas ir patogumas, spalvos ir formos, erdvė žaidimams; vaizduotės, nuovokos, fizinės būklės ugdymas – viskas yra svarbu, ir viskam būtinas dėmesys. Vaiko poreikiai auga kartu su juo – darželinuko jie vienokie, pradinuko jau kitokie, o dar vyresniojo amžiaus vaikų vėl skirtingi. Nuo lovelės iki lovos, nuo žaislų spintelės iki mokyklinių ir kompiuterinių stalų, knygų lentynų vaikai priauga tarsi nepastebimai. Į tai būtina atsižvelgti projektuojant ir gaminant vaikų kambario baldus.

Jaunuolio kambario baldai, lovos

Dviaukštės lovos populiarios judriems mažiesiems nutrūktgalviams. Tokios vaikų lovos sutaupo nemažai vaikų kambario erdvės ir ploto, kuris labai svarbus vaikų žaidimams, o pati lova kartu atstoja ir laipiojimo sienelę. Vaikai labai mėgsta laipioti, - kodėl gi jiems nesukurti tokios galimybės? Tvirtos, patogios UAB „Mirasta“ gaminamos dviaukštės lovos yra kokybiškos ir saugios, lovos borteliai neleis vaikui nukristi.

Paauglių, jaunuolių kambarys jau kitoks. Ūgtelėjusios mūsų atžalos labai savarankiškos, vertina nepriklausomybę ir savo atskirą gyvybinę erdvę.

Jaunuoliams būtina sudaryti sąlygas mokslui, tobulinimuisi, polinkių ir pomėgių realizavimui. Jiems reikia ženkliai daugiau vietos mokymosi priemonėms, knygoms, kompiuteriams ir įvairioms laikmenoms, sporto inventoriui. Perdėtas spalvingumas jau trukdo susikaupti – tai, kas lavina vaiko spalvų suvokimą, jaunuoliui nebereikalinga, nes blaško dėmesį. Jaunuolio kambario baldus rekomenduojame funkcionalius, ramių spalvų. Suprantama, mergaičių ir vaikinų kambario vyraujančios spalvos atitinkamai skirsis. Mūsų dizaineriai, išsiaiškinę Jūsų sūnų ir dukterų poreikius ir pomėgius, pasiūlys individualius sprendimus pagal kiekvieno to kambario gyventojo skonį.

Laukiame Jūsų su savo įvairaus amžiaus mielomis atžalomis.