Katalogas

Valgomojo kambario stalai

Ryškių, gaivių pavasario spalvų patiekalai, kontrastuojantys spalvomis su baltu lyg pienas stalo paviršiumi, sukuria žaismingą ir giedrą valgančiųjų nuotaiką

Ryškių, gaivių pavasario spalvų patiekalai, kontrastuojantys spalvomis su baltu lyg pienas stalo paviršiumi, sukuria žaismingą ir giedrą valgančiųjų nuotaiką.

Valgomojo kambario stalas – tarsi armijos vadas; koks valgomasis gali išsiversti be jo? Masyvesni ar lengvi, solidūs ar žaismingi, ir visuomet – derantys prie interjero aplinkos ir atitinkantys šeimininkų poreikius, valgomojo kambario stalai mums tiesiog būtini.

Prekybininkai siūlo įvairius standartinius valgomojo stalus, bet ar visada jie tinka mūsų valgomajam, ar atitinka mūsų lūkesčius? Abejonių neliks, jei projektuosime stalą konkrečiai patalpai.

Šviesių spalvų stalo ir kėdžių komplektas šviesių spalvų interjere palieka idealios švaros, tvarkos ir šventinės nuotaikos įspūdį.

Funkcionalumas ir patogumas, formų ir spalvų įvairovė pagal konkretų kiekvieno užsakovo poreikį, patikima konstrukcija ir puikios kokybės medžiagos, naudojamos valgomojo kambario stalų gamybai – tai pagrindinės mūsų projektuojamų ir gaminamų stalų charakteristikos.

Ruda stalo paviršiaus baldų plokštės spalva dažniausiai asocijuojasi su kavos spalva ir sukuria jaukią aplinką

Ruda stalo paviršiaus baldų plokštės spalva dažniausiai asocijuojasi su kavos spalva ir sukuria jaukią aplinką.

Apvalus stalas tinka praktiškai visais atvejais, nes visų svečių ar šeimos narių vietos yra lygiavertės

Apvalus stalas tinka praktiškai visais atvejais, nes visų svečių ar šeimos narių vietos yra lygiavertės.

Valgomojo kambario stiklo stalai

Šiuolaikiniai valgomojo kambario stiklo stalai – tai ne tik madingas sprendimas, optiškai tarsi padidinantis valgomojo patalpos erdvę.

Stiklo paviršius ilgaamžis, tvirtas, atsparus drėgmei, lengvai prižiūrimas – nuo jo be vargo nuvalomos bet kokios kilmės dėmės. Stiklinių valgomojo stalų bei staliukų grožio, patvarumo ir funkcionalumo derinys puikiai atsiskleidžia šviesiuose valgomuosiuose, ypatingai, jeigu jie įrengti verandose ar terasose.