Katalogas

Virtuvės-valgomojo stalai

Apvalūs baldų plokštės virtuvės ir virtuvės-valgomojo stalai

Grakštus, žaismingas ir lengvas staliuko ir kėdžių komplektas nuteiks atpalaiduojančiam pokalbiui prie kavos.

Grakštus, žaismingas ir lengvas staliuko ir kėdžių komplektas nuteiks atpalaiduojančiam pokalbiui prie kavos.

Valgomieji kambariai vienas nuo kito skiriasi tiek, kiek tik gali skirtis jų šeimininkų skoniai, galimybės ir poreikiai.

Esate itin užsiėmę, nėra kada net pavalgyti? Gal tuomet jums visiškai užtenka nedidelio jaukaus kampelio, patogių kėdžių ir apvalaus staliuko?

O gal dažnai namuose priiminėjate svečius, ir jums būtinas erdvus valgomasis su dideliu stalu arba baru?

Jūsų pageidavimai ir patalpos dydis, mūsų konsultacijos, projektavimas ir gamyba – ir štai jau turite savo svajonių valgomąjį, valgomojo-virtuvės kompleksą arba tą jaukųjį kampelį, kuriame galėsite ramiai papietauti.

Kas virtuvėje šeimininkei svarbiausia? Erdvė, virtuvės baldų kompaktiškumas, talpa, jų praktiškas ir estetiškas paviršius. Virtuvės stalas arba nedidelis staliukas – svarbus ir būtinas virtuvės elementas.

Virtuvės stalus projektuojame ir gaminame su atsparia nesibraižančia paviršiaus danga, patogius bet kuriam darbui, tiksliai pritaikytus pagal bendrą virtuvės išplanavimą.

Apvalios baldų linijos dera prie valgomojo architektūrinių sprendimų

Apvalios baldų linijos dera prie valgomojo architektūrinių sprendimų.

Apvalus lengvos konstrukcijos stalas šiuolaikinėje virtuvėje - valgomajame

Apvalus lengvos konstrukcijos stalas šiuolaikinėje virtuvėje - valgomajame.

Jeigu nemėgstate aštrių kampų, arba jei patalpoje erdvės mažiau, nei norėtųsi, apvalus arba ovalinis virtuvės ar virtuvės-valgomojo stalas jums tiks labiausiai. Galimi įvairūs konstrukciniai sprendimai – stalai su viena, keturiomis arba tik dvejomis kojomis; beje, šiuolaikiniai dvikojai stalai nei kiek nemažiau stabilūs už keturkojus. Stalų kojos gali būti medinės, metalinės ar plastiko apdaila, o stalo paviršius iš kokybiškos laminuotos baldinės plokštės. Patvarūs, dailūs, suprojektuoti ir pagaminti būtent jūsų virtuvei.

Apvalus stalas su kėdėmis natūraliai įsilieja į būsto interjerą

Apvalus stalas su kėdėmis natūraliai įsilieja į būsto interjerą.

Apvalus virtuves-valgomojo stalo bei kėdžių komplekto dizainas priderintas prie plastikų virtuvės baro linijų

Apvalus virtuves-valgomojo stalo bei kėdžių komplekto dizainas priderintas prie plastikų virtuvės baro linijų.

Stačiakampiai virtuvės ir virtuvės-valgomojo baldų plokštės stalai

Erdvesnėje virtuvėje, virtuvėje-valgomajame arba valgomajame siūlome didesnius stačiakampius stalus. Prie jų susės ir didesnė šeimyna, ir būrys svečių. Stačiakampio stalo pliusas – galima kompaktiškai priglausti prie sienos, tarsi simboliškai atribojant virtuvės ir valgomojo erdves, o didesnėje erdvėje neliks rizikos užkliūti už stalo kampų.

Netradicinis stalo kojų sprendimas - tarsi stalas būtų vientiso paviršiaus sulenkta plokštuma - palieka ne tik interjero lengvumo įspūdį, bet ir daug erdvės po stalu. Tai patogu prie jo sėdintiesiems. Kadangi stalo vertikaliosios laikančiosios plokštumos patikimai sujungtos tarpusavyje, tokia konstrukcija yra ypatingai tvirta ir stabili, atlaikanti dideles apkrovas.

Patogūs ir tvirti virtuvės arba valgomojo barai bei stalai gaminami iš puikios kokybės medžiagų pagal jūsų individualius poreikius ir skonį.