Katalogas

Vonios baldų komplektai

Kiekvienas vonios kambarys yra savitas, tačiau visuose reikalinga vieta, kurioje būtų galima tvarkingai susidėti vonios reikmenis. Vonios baldų komplektas – tai sprendimas, kaip racionaliai panaudoti turimą patalpos erdvę. Vienaip tai sprendžiame nedidelėje ankštoje vonios patalpoje, kitaip – erdvioje, su atskira prausyklos patalpa. Optimalus variantas visuomet bus konkrečiai patalpai suprojektuoti ir pagaminti baldai pagal kiekvieno užsakovo galimybes ir skonį.

Vamzdynai ir santechniniai mazgai neišvengiami, bet jie vonios nepuošia. Projektuojant baldus konkrečiai patalpai, vamzdynai „integruojami“ balduose taip, tarsi jų vonioje išvis nebūtų. Jaukiame, erdviame interjere matome patogiai išdėstytas spinteles, praustuves, įdomių ir funkcionalių kompozicijų lentynas ar lentynėles.

Šiuolaikinių vonių kambarių interjerų pagrindines spalvas siūlome nebūtinai „tradicinių“ įprastų šaltų melsvų ar žalsvų vandens tonų. Didesnių erdvių vonios patalpoms jaukumo suteikia ir šilti rusvi vonios baldų paviršių atspalviai, skoningai suderinti su vonios kambario grindų bei sienų spalvomis.

UAB „Mirasta“ specialistai pasiūlo kiekvieno būsto vonios kambario dizaino sprendimus bet kurio dydžio patalpai, o patyrę meistrai pagamina patogius ir kokybiškus vonios kambario baldus iš geriausios kokybės medžiagų su drėgmei atspariais paviršiais. Parenkame dailaus dizaino ir tvirtas rankenėles, patikimus lankstus.

Vonios kambarys asocijuojasi su švara ir tvarka, todėl labai svarbu tinkamai išspręsti patalpos apšvietimą. Tinkamai suderinus vonios kambario interjero spalvų ir šviesos žaismą, jaukus vonios kambarys taps tikra atsipalaidavimo vieta, ir sunkių dienos darbų - kaip nebūta.