Katalogas

Apie mus

Individualių baldų komplektų ir pavienių baldų gamyba, projektavimas bei montavimas, - pagrindinė UAB „Mirasta“ veikla, kurioje specializuojamės ne vieneri metai.

Patyręs mūsų kolektyvas, - savo srities specialistai, - suprojektuoja, pagamina ir sumontuoja įvairios paskirties visus baldus. Mūsų darbo tikslas – patenkintas mūsų pagamintais baldais klientas. Todėl gaminančiajam baldus pagal užsakymus mūsų įmonės kolektyvui būdingas atidumas ir dėmesys klientui.

Mūsų klientai, - ir privačių namų bei butų savininkai, ir komercinių patalpų ir įmonių ofisų baldų užsakovai.

Sėkmingai ir sklandžiai bendradarbiaudami su baldų gamintojais, galime pasiūlyti įvairius patogius ir sąlyginai nebrangius, konkurencinga kaina šiuolaikinius baldų komplektų ar pavienių baldų individualius sprendimus.

Pagrindinį užsakomų baldų kiekį gaminame iš visų egzistuojančių spalvų bei atspalvių baldų plokštės su atitinkamų medžiagų estetiška apdaila. Įvairios paskirties stalus ir staliukus (virtuvės, valgomojo kambario, svetainės, miegamojo) gaminame iš baldų plokštės, stiklinius arba kombinuotus, - iš baldų plokštės, ir stiklo.

Standartinių, serijinių baldų galima rasti daugelyje parduotuvių. Tačiau, jei Jums svarbu, kad įvairios paskirties baldai būtų patogiai išdėstyti, kad juose būtų iki smulkmenų numatyta viskas ir pritaikyta konkrečiam Jūsų būstui bei jo gyventojų poreikiams, - prašome kreiptis į mus. Aptarsime, išmatuosime, suprojektuosime ir pagaminsime jūsų pasirinktos spalvos visų paskirčių baldų komplektus ar pavienius baldus iš pačių kokybiškiausių medžiagų.