Katalogas

Paslaugos

Patogūs, patvarūs baldų komplektai – ne tik neatsiejama ir pagrindinė kiekvieno namo ar buto visų kambarių ir patalpų jaukaus interjero dalis, bet ir viena pagrindinių reikiamos gyvenimo kokybės sąlygų.

Patogūs, estetiški, funkcionalūs ir patvarūs baldai užtikrina ir atpalaiduojantį poilsį, ir rezultatyvų darbą; maisto ruošimo patogumą virtuvėje ir kasdienius jaukius šeimos pietus, pusryčius ar vakarienę bei džiugias šeimos šventes ir t. t... Nei viena nei vieno namo patalpa negalėtų egzistuoti be baldų, nes ji prarastų paskirtį ir prasmę.

Baldus „Mirasta“ įmonėje gaminame individualius, pagal savo arba mūsų projektuotojų pasiūlytus šiuolaikinius funkcionalius sprendimus, pritaikytus kiekvienai būsto erdvei, jos gyventojų individualiems poreikiams ir patiems išrankiausiems skoniams.

Praktiškai nėra tokio baldo ar sprendinio, kurio negalėtume realizuoti. Jeigu išskirtinių lakios fantazijos baldų derinių ar priedų tuo metu pagaminti negalėtume, - visada mielai pagelbsti mūsų patikimi partneriai, - kokybiškų baldų gamintojų įmonės.

Pagamintus pagal individualius užsakymus baldus surenkame ir sumontuojame užsakovo patalpoje, taip akivaizdžiai užtikrindami, kad būsto savininkas gauna tikrai kokybišką, tinkantį konkrečiai aplinkai, produktą ir paslaugą. Kadangi įvairios paskirties baldai montuojami jiems skirtoje konkrečioje patalpoje, - užsakovas įsigyja tarsi ne atskirą produktą, bet konkrečios patalpos interjero baldų išbaigtą sprendimą.

Kokybiški, patogūs, estetiški, kompaktiški ir funkcionalūs baldai sprendžia eilę problemų: jų dėka kiekvienas daiktas turi savo paskirtį ir vietą. Visiems UAB „Mirasta“ gaminamiems baldams būdingas patvarumas, talpumas, funkcionalumas, kompaktiškumas, šiuolaikinis lengvumas, estetinis patrauklumas ir apskritai kokybė.